Hakkımızda

Recordmanfilm, 2010 yılında, yönetmen ve yapımcı Utku Çılgın tarafından kurulmuştur.10 yılı aşkın müzik sektörü tecrübesi ve profesyonel ekibimiz ile bütçenizi en doğru şekilde kullanarak, en kaliteli ve yaratıcı video klipleri üretmek asıl hedefimiz olmuştur.

 Profesyonel ekibimiz eşliğinde, güncel teknolojik ekipmanlar kullanarak, müzik kliplerinin dış mekan, iç mekan ve stüdyo çekimlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte sanatçıya ve esere özel hizmet ışığında hareket ederek, fikir aşamasından senaryoya, mekan seçimlerinden kast seçimlerine, teknolojik ekipman tercihlerinden post productiona kadar, oldukça titiz ve kaliteden taviz vermeden çalışmaktayız. Biliyoruz ki müziğiniz ve fikirleriniz sizin için çok önemli, onları görsellikle birleştirip birlikte daha iyi yerlere taşımak için, çalışmaya ve emek vermeye her zaman hazırız. 

Recordmanfilm, tam bir prodüksiyon servisi olarak kurulmuş olup, video klibin fikir aşamasından dijital platformlarda yayınlanmasına kadar olan süreçte sanatçının yanında olmaktadır. Müzik klipleri için anlaşmalı olduğumuz kuruluşlar ile Türkiye’nin en büyük dijital platformlarında yayınlanması için iş birliği yapmaktayız.

  Sizde bizimle iletişime geçerek müzik klipleriniz ile ilgili olarak teklif ve bilgi alabilirsiniz.